“Żaden kraj nie może być dobrze rządzony, dopóki wszyscy jego obywatele nie będą pamiętać, że to oni są strażnikami prawa.”

MARK TWAIN

Informacje o Kancelarii Radców Prawnych

LCO Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Puciłowski została założona w 2010 r. przez radcę prawnego Pawła Puciłowskiego.

Prowadzący ją radcowie prawni zdobywali doświadczenie zawodowe, praktykując w renomowanych kancelariach radcowskich, działających na terenie województwa lubelskiego.

Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowej pomocy prawnej zarówno na rzecz klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych.

Zdobyta przez lata działalności na rynku prawniczym wiedza i doświadczenie pozwalają nam zaoferować kompleksową obsługę prawną i zapewnić rzetelną, a przede wszystkim skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów prawnych we wszystkich dziedzinach prawa, z jakimi spotykają się nasi Klienci. Świadcząc nasze usługi przywiązujemy szczególną uwagę do osiągania celów wyznaczanych przez naszych Klientów, proponując rozwiązania możliwe do zastosowania i dostosowane do konkretnej sytuacji.

Indywidualne podejście radców prawnych

Złożoność spraw, z którymi zgłaszają się klienci do prawnika, sprawia, że tylko dogłębna analiza każdego konkretnego przypadku umożliwia należyte dopasowanie rozwiązań prawnych. Indywidualne podejście radców prawnych do klientów w naszej kancelarii w Lublinie pozwala na staranne opracowywanie przemyślanych strategii postępowania w sprawach sądowych i administracyjnych. W celu doprowadzenia sprawy do szczęśliwego finału poszukujemy wszelkich możliwych rozwiązań problemu prawnego, które następnie są przez nas rozpatrywane przez pryzmat zgodności z obowiązującymi normami prawnymi i dobrymi obyczajami. Z należytą starannością prowadzimy powierzone nam sprawy w celu kształtowania bezpiecznej sytuacji prawnej naszych klientów. Podejmując w ich interesie działania, zapewniamy klientom zachowanie dyskrecji zawodowej. Na każdym etapie współpracy dążymy do wyjaśniania naszym klientom zagadnień prawnych w sposób zrozumiały i wyczerpujący.

Paweł Puciłowski